KATOLIČKA MALONOGOMETNA LIGA ĐAKOVAČKO-OSJEČKE NADBISKUPIJE


VIJESTI
KATEGORIJE

Popis svih utakmica

1. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 19.10.2020 - 19:10
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 5:3 Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 19.10.2020 - 21:10
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 5:1 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 19.10.2020 - 21:50
Rođenje BDM (Višnjevac) 1:6 Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 29.04.2021 - 19:25
Sv. Vendelin opat (Jarmina) 2:3 Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 22.04.2021 - 20:35
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) 4:1 Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 03.05.2021 - 20:00
Sv. Katarina (Nijemci) 0:3 Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Kraljica svete krunice (Vođinci) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 19.10.2020 - 19:50
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) 4:0 Snježna Gospa (Harkanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2020 - 20:30
DUHOS (Studenti) 2:0 Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) Slobodni

2. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2020 - 21:10
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 2:3 Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.05.2021 - 20:20
Sv. Ana (Tenja) 0:7 Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2020 - 21:50
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) 0:3 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 17.05.2021 - 20:35
Kraljica svete krunice (Vođinci) 5:6 Sv. Vendelin opat (Jarmina)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 29.04.2021 - 20:35
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) 3:2 Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 06.05.2021 - 20:00
Preslavno Ime Marijino (Retkovci) 6:8 Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Slobodni Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2020 - 19:50
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) 1:2 Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 19.10.2020 - 20:30
Snježna Gospa (Harkanovci) 1:6 DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Slobodni Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2)

3. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 26.10.2020 - 20:50
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 4:2 Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 18.05.2021 - 21:40
Rođenje BDM (Višnjevac) 6:0 Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 26.10.2020 - 19:30
Sv. Lovro đakon (Studenti) 3:1 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 06.05.2021 - 20:35
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) 3:3 Kraljica svete krunice (Vođinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 06.05.2021 - 21:10
Sv. Katarina (Nijemci) 1:8 Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 29.04.2021 - 20:00
Sv. Antun Padovanski (Otok) 11:1 Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Vendelin opat (Jarmina) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 26.10.2020 - 18:50
DUHOS (Studenti) 3:2 Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.11.2020 - 20:50
Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2) 5:1 Snježna Gospa (Harkanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) Slobodni

4. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 09.11.2020 - 19:50
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 6:2 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 29.10.2020 - 18:50
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 0:4 Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 26.04.2021 - 19:00
Sv. Ana (Tenja) 2:7 Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 22.04.2021 - 21:10
Kraljica svete krunice (Vođinci) 9:5 Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 13.05.2021 - 20:35
Sv. Vendelin opat (Jarmina) 10:6 Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 31.05.2021 - 20:10
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) 3:1 Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Slobodni Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 29.10.2020 - 19:30
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) 0:9 Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 03.11.2020 - 18:30
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) 2:3 DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Slobodni Snježna Gospa (Harkanovci)

5. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 03.11.2020 - 19:10
Sv. Lovro đakon (Studenti) 7:3 Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 24.05.2021 - 19:40
Rođenje BDM (Višnjevac) 4:2 Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 06.05.2021 - 18:20
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) 0:3 Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 03.05.2021 - 21:10
Sv. Antun Padovanski (Otok) 2:4 Kraljica svete krunice (Vođinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 13.05.2021 - 20:00
Sv. Katarina (Nijemci) 5:12 Sv. Vendelin opat (Jarmina)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 31.05.2021 - 19:00
Preslavno Ime Marijino (Retkovci) 0:3 Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.11.2020 - 19:30
Snježna Gospa (Harkanovci) 3:0 Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 26.10.2020 - 20:10
Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2) 7:1 Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
DUHOS (Studenti) Slobodni

6. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 29.10.2020 - 20:10
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 3:1 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.11.2020 - 18:50
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 4:4 Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.11.2020 - 20:10
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 4:4 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 17.05.2021 - 19:25
Kraljica svete krunice (Vođinci) 3:0 Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 11.06.2021 - 20:45
Sv. Vendelin opat (Jarmina) 2:5 Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 13.05.2021 - 21:10
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) 9:8 Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Slobodni Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.04.2021 - 21:00
Snježna Gospa (Harkanovci) 0:4 Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.04.2021 - 18:20
Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2) 2:0 DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Slobodni Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)

7. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 18.05.2021 - 21:00
Sv. Ana (Tenja) 3:2 Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.05.2021 - 19:00
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) 0:3 Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 09.11.2020 - 19:10
Sv. Lovro đakon (Studenti) 3:4 Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Rođenje BDM (Višnjevac) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 11.06.2021 - 21:20
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) 7:3 Kraljica svete krunice (Vođinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 31.05.2021 - 19:35
Preslavno Ime Marijino (Retkovci) 0:3 Sv. Vendelin opat (Jarmina)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije 29.04.2021 - 21:10
Sv. Antun Padovanski (Otok) 6:2 Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Katarina (Nijemci) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 26.04.2021 - 20:20
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) 4:3 Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 06.05.2021 - 20:20
DUHOS (Studenti) 2:0 Snježna Gospa (Harkanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2) Slobodni

8. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.04.2021 - 19:00
Sv. Ana (Tenja) 2:6 Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.04.2021 - 21:40
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) 3:6 Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.04.2021 - 20:20
Sv. Lovro đakon (Studenti) 3:1 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 24.05.2021 - 18:20
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) 3:0 DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 18.05.2021 - 20:20
Snježna Gospa (Harkanovci) 1:10 Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Slobodni Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)

9. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 26.04.2021 - 21:00
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 0:0 Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 26.04.2021 - 19:40
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 6:2 Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 26.04.2021 - 21:40
Rođenje BDM (Višnjevac) 3:0 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Lovro đakon (Studenti) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 06.05.2021 - 19:00
Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2) 4:0 Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 18.05.2021 - 19:00
DUHOS (Studenti) 3:3 Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Snježna Gospa (Harkanovci) Slobodni

10. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 03.05.2021 - 21:00
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 2:5 Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 03.05.2021 - 20:20
Sv. Ana (Tenja) 0:3 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 03.05.2021 - 19:40
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) 0:3 Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.04.2021 - 19:40
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) 0:2 Snježna Gospa (Harkanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 24.05.2021 - 19:00
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) 0:3 Sv. Ivan Pavao II (Studenti 2)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Osijek
Slobodni DUHOS (Studenti)

11. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 06.05.2021 - 21:40
Rođenje BDM (Višnjevac) 3:2 Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 06.05.2021 - 21:00
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 4:0 Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 06.05.2021 - 19:40
Sv. Lovro đakon (Studenti) 2:0 Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) Slobodni

12. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.05.2021 - 21:00
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 0:2 Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.05.2021 - 21:40
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 1:7 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.05.2021 - 19:40
Sv. Ana (Tenja) 3:0 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)

13. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 18.05.2021 - 18:20
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) 0:3 Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 18.05.2021 - 19:40
Sv. Lovro đakon (Studenti) 3:2 Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 24.05.2021 - 21:00
Rođenje BDM (Višnjevac) 3:5 Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ana (Tenja) Slobodni

14. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 24.05.2021 - 20:20
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 7:3 Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 3:0 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 24.05.2021 - 21:40
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 4:2 Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Slobodni Rođenje BDM (Višnjevac)
Katolička malonogometna liga Đakovačko-osječke nadbiskupije
Adresa: Josipa Jurja Strossmayera 58, 31000 Osijek
OIB: 05334739527
IBAN: HR17 2360 0001 10167 6497
E-mail: kmnl@kmnl.hr
Telefon: +385 95 524 7965
Prijava
Kontakt
O nama
Dokumenti


Društvene mreže:


Katolicka malonogometna liga Prijava
Đakovačko-osječke nadbiskupije
Ivana Gundulića 53
31000 Osijek

OIB: 05334739527
MB: 1722247
IBAN: HR17 2360 0001 1016 7649 7
Broj: 098 833-387 (Tvrtko Galić)
KMNL 2018. Svi podaci vlasništvo su KMNL Đakovačko-osječke nadbiskupije