KATOLIČKA MALONOGOMETNA LIGA ĐAKOVAČKO-OSJEČKE NADBISKUPIJE


VIJESTI
KATEGORIJE

Popis svih utakmica

1. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Jankovci 05.11.2018 - 20:15
Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) 5:4 Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Novo Selo 08.10.2018 - 20:55
Kraljica svete krunice (Vođinci) 7:3 Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Novo Selo 29.10.2018 - 19:45
Sv. Vendelin opat (Jarmina) 3:0 Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 22.10.2018 - 19:50
Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) 4:3 Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.10.2018 - 19:50
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 4:0 DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.10.2018 - 20:30
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 4:3 Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.10.2018 - 21:10
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) 4:1 Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.10.2018 - 19:10
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 8:3 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.10.2018 - 21:50
Rođenje BDM (Višnjevac) 5:3 Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 10.10.2018 - 18:30
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)   Sv. Matej (Bizovac)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 18.10.2018 - 21:20
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) 7:5 Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Komletinci 05.10.2018 - 20:00
Sv. Katarina (Nijemci) 5:2 Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 29.10.2018 - 19:40
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) 2:9 Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Ivankovo 10.10.2018 - 20:20
Sv. Antun Padovanski (Otok) 0:0 Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 31.10.2018 - 20:00
Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) 2:9 Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Lovas 20.10.2018 - 18:00
Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje) 3:3 Sv. Mihael arkanđel (Lovas)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Lovas 20.10.2018 - 18:40
BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3) 3:12 Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Račinovci 26.10.2018 - 19:30
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci) 15:0 Sv. Matej (Štitar)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Račinovci 26.10.2018 - 20:10
Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1) 5:6 Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Račinovci 26.10.2018 - 20:50
Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci) 8:1 Pohođenje BDM (Soljani)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo Đakovo 25.10.2018 - 20:10
Katolički bogoslovni fakultet 7:1 Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo Đakovo 27.10.2018 - 15:00
Sv. Matej (Viškovci) 3:2 Svi sveti (Đakovo 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo Đakovo 27.10.2018 - 15:50
Snježna Gospa (Đakovački Selci) 12:1 Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)

2. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 22.10.2018 - 18:35
Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) 3:5 Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Novo Selo 29.10.2018 - 21:00
Uznesenje BDM (Stari Jankovci) 0:7 Kraljica svete krunice (Vođinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Novo Selo 08.10.2018 - 19:35
Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) 1:6 Sv. Vendelin opat (Jarmina)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Ivankovo 11.10.2018 - 19:45
Preslavno Ime Marijino (Retkovci) 8:2 Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 15.10.2018 - 19:10
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) 0:6 Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 15.10.2018 - 19:50
DUHOS (Studenti) 1:3 Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 15.10.2018 - 20:30
Bezgrešno začeće BDM (Bilje) 3:4 Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 15.10.2018 - 21:50
Sv. Ana (Tenja) 0:7 Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 15.10.2018 - 21:10
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) 1:4 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 15.10.2018 - 18:30
Sv. Matej (Bizovac)   Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 27.10.2018 - 12:15
Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) 2:6 Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Andrijaševci 15.10.2018 - 21:00
Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci) 3:0 Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 29.10.2018 - 20:15
Bezgrešno začeće BDM (Komletinci) 4:6 Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 22.10.2018 - 21:00
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) 0:3 Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 11.10.2018 - 20:55
Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4) 3:4 Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Lovas 20.10.2018 - 19:20
Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1) 2:7 Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Školsko igralište Mitnica, Vukovar 27.10.2018 - 18:00
Sv. Mihael arkanđel (Lovas) 13:0 BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Slobodni Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Rukometno igralište Graničar, Županja 02.11.2018 - 20:10
Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci) 1:2 Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Rukometno igralište Graničar, Županja 02.11.2018 - 19:30
Sv. Matej (Štitar) 6:1 Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Rukometno igralište Graničar, Županja 02.11.2018 - 20:50
Pohođenje BDM (Soljani) 5:1 Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo Đakovo 30.10.2018 - 20:10
Snježna Gospa (Đakovački Selci) 5:3 Katolički bogoslovni fakultet
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo Đakovo 10.11.2018 - 13:00
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje) 3:7 Sv. Matej (Viškovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo Đakovo 03.11.2018 - 14:00
Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica) 0:5 Svi sveti (Đakovo 1)

3. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Novo Selo 25.10.2018 - 20:25
Kraljica svete krunice (Vođinci) 7:4 Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Novo Selo 29.10.2018 - 20:20
Sv. Vendelin opat (Jarmina) 7:1 Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 18.10.2018 - 21:40
Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok) 4:5 Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 15.10.2018 - 20:20
Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) 10:3 Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 17.10.2018 - 19:10
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 3:1 Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 17.10.2018 - 21:10
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) 5:1 DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 17.10.2018 - 20:30
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 7:6 Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 17.10.2018 - 21:50
Rođenje BDM (Višnjevac) 4:1 Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 17.10.2018 - 19:50
Sv. Lovro đakon (Studenti) 5:1 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)   Sv. Matej (Bizovac)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Andrijaševci 15.10.2018 - 20:20
Sv. Katarina (Nijemci) 7:1 Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Ivankovo 10.10.2018 - 21:00
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) 4:8 Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Komletinci 05.10.2018 - 21:10
Sv. Antun Padovanski (Otok) 6:1 Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 16.10.2018 - 21:25
Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) 1:2 Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 11.10.2018 - 19:35
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) 7:6 Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Školsko igralište Mitnica, Vukovar 27.10.2018 - 18:40
BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3) 0:11 Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Školsko igralište Mitnica, Vukovar 27.10.2018 - 19:20
Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci) 2:4 Sv. Mihael arkanđel (Lovas)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Štitar 09.11.2018 - 19:30
Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1) 1:4 Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Općinsko igralište, Vrbanja 07.11.2018 - 20:40
Preslavno Ime Marijino (Vrbanja) 3:2 Sv. Matej (Štitar)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Štitar 09.11.2018 - 20:10
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci) 8:0 Pohođenje BDM (Soljani)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo Đakovo 10.11.2018 - 15:10
Sv. Matej (Viškovci) 4:5 Snježna Gospa (Đakovački Selci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo Đakovo 03.11.2018 - 14:50
Svi sveti (Đakovo 1) 4:1 Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo Đakovo 06.11.2018 - 20:10
Katolički bogoslovni fakultet 16:0 Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)

4. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Novo Selo 25.10.2018 - 19:45
Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) 1:10 Sv. Vendelin opat (Jarmina)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Novo Selo 08.10.2018 - 20:10
Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) 5:6 Kraljica svete krunice (Vođinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Jankovci 08.10.2018 - 21:10
Uznesenje BDM (Stari Jankovci) 3:3 Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 22.10.2018 - 19:15
Preslavno Ime Marijino (Retkovci) 3:0 Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 08.11.2018 - 20:20
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) 1:10 Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 18.10.2018 - 21:10
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 2:1 Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 18.10.2018 - 20:30
DUHOS (Studenti) 0:8 Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 18.10.2018 - 21:50
Bezgrešno začeće BDM (Bilje) 3:2 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 18.10.2018 - 19:10
Sv. Ana (Tenja) 2:4 Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek
Sv. Matej (Bizovac)   Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Stari Mikanovci 30.10.2018 - 21:00
Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) 6:5 Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 09.10.2018 - 21:20
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) 3:2 Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Ivankovo 10.10.2018 - 21:40
Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci) 5:3 Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 11.10.2018 - 21:30
Bezgrešno začeće BDM (Komletinci) 6:2 Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 09.10.2018 - 19:35
Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4) 3:3 Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Školsko igralište Mitnica, Vukovar 03.11.2018 - 18:00
Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1) 0:3 Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Školsko igralište Mitnica, Vukovar 03.11.2018 - 18:40
Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje) 14:3 BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Slobodni Sv. Mihael arkanđel (Lovas)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Štitar 09.11.2018 - 20:50
Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci) 10:2 Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Općinsko igralište, Vrbanja 07.11.2018 - 21:20
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci) 12:1 Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Štitar 09.11.2018 - 21:30
Pohođenje BDM (Soljani) 3:6 Sv. Matej (Štitar)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo Đakovo 10.11.2018 - 13:50
Snježna Gospa (Đakovački Selci) 7:4 Svi sveti (Đakovo 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo Đakovo 07.11.2018 - 15:45
Katolički bogoslovni fakultet 8:1 Sv. Matej (Viškovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo Đakovo 10.11.2018 - 14:30
Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica) 2:3 Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)

5. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Jankovci 08.10.2018 - 20:35
Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok) 0:0 Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Novo Selo 08.10.2018 - 21:30
Sv. Vendelin opat (Jarmina) 2:1 Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 15.10.2018 - 20:55
Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) 5:1 Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 18.10.2018 - 21:00
Kraljica svete krunice (Vođinci) 4:4 Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2018 - 18:30
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 12:3 Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2018 - 19:50
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) 1:4 Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2018 - 19:10
Rođenje BDM (Višnjevac) 6:0 DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2018 - 20:30
Sv. Lovro đakon (Studenti) 8:3 Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 22.10.2018 - 21:10
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) 5:1 Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)   Sv. Matej (Bizovac)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 22.10.2018 - 20:20
Sv. Antun Padovanski (Otok) 7:0 Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 17.10.2018 - 21:00
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) 3:3 Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 22.10.2018 - 20:25
Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) 3:8 Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 16.10.2018 - 20:15
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) 7:3 Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 09.10.2018 - 20:45
Sv. Katarina (Nijemci) 0:3 Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Školsko igralište Mitnica, Vukovar 03.11.2018 - 19:20
Sv. Mihael arkanđel (Lovas) 3:0 Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Lovas 17.11.2018 - 18:00
Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)   Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Račinovci 16.11.2018 - 19:30
Sv. Matej (Štitar) 2:11 Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Račinovci 16.11.2018 - 20:10
Preslavno Ime Marijino (Vrbanja) 0:3 Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Račinovci 16.11.2018 - 20:50
Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1) 0:3 Pohođenje BDM (Soljani)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)   Snježna Gospa (Đakovački Selci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Svi sveti (Đakovo 1)   Katolički bogoslovni fakultet
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Sv. Matej (Viškovci)   Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)

6. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 15.10.2018 - 19:40
Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) 1:2 Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 15.10.2018 - 22:10
Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) 5:1 Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Ivankovo 11.10.2018 - 20:20
Kraljica svete krunice (Vođinci) 3:4 Sv. Vendelin opat (Jarmina)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 15.10.2018 - 21:30
Preslavno Ime Marijino (Retkovci) 9:2 Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 23.10.2018 - 20:30
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) 2:6 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 23.10.2018 - 21:10
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 1:5 Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 23.10.2018 - 19:50
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 1:4 Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 12.11.2018 - 18:20
DUHOS (Studenti) 1:11 Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 23.10.2018 - 19:10
Bezgrešno začeće BDM (Bilje) 4:5 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Matej (Bizovac)   Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Stari Mikanovci 30.10.2018 - 19:45
Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) 4:3 Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 18.10.2018 - 20:20
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) 7:6 Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 22.10.2018 - 21:00
Sv. Katarina (Nijemci) 4:1 Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 29.10.2018 - 20:50
Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci) 3:3 Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 16.10.2018 - 19:35
Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4) 7:1 Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Lovas 17.11.2018 - 18:40
Sv. Mihael arkanđel (Lovas)   Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Lovas 17.11.2018 - 19:20
Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)   BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Slobodni Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Soljani 24.11.2018 - 17:00
Sv. Matej (Štitar)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Soljani 24.11.2018 - 17:40
Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)   Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Soljani 24.11.2018 - 18:20
Pohođenje BDM (Soljani)   Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)   Katolički bogoslovni fakultet
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Svi sveti (Đakovo 1)   Sv. Matej (Viškovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)   Snježna Gospa (Đakovački Selci)

7. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Jankovci 08.10.2018 - 20:00
Uznesenje BDM (Stari Jankovci) 3:4 Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 18.10.2018 - 20:20
Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) 7:3 Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Ivankovo 11.10.2018 - 21:00
Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok) 2:7 Kraljica svete krunice (Vođinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci Ivankovo 11.10.2018 - 21:40
Sv. Vendelin opat (Jarmina) 6:2 Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 25.10.2018 - 19:10
Sv. Lovro đakon (Studenti) 3:0 Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 12.11.2018 - 19:00
Rođenje BDM (Višnjevac) 4:4 Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 25.10.2018 - 20:30
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 3:2 Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 25.10.2018 - 19:50
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) 7:4 DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 12.11.2018 - 19:40
Sv. Ana (Tenja) 2:3 Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)   Sv. Matej (Bizovac)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 22.10.2018 - 19:40
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) 3:5 Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 16.10.2018 - 20:50
Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) 3:4 Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Komletinci 05.10.2018 - 20:35
Sv. Antun Padovanski (Otok) 6:1 Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 29.10.2018 - 21:25
Bezgrešno začeće BDM (Komletinci) 5:7 Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 17.10.2018 - 20:15
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) 5:6 Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Borovo naselje 10.11.2018 - 18:00
Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)   Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Borovo naselje 10.11.2018 - 18:40
BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)   Sv. Mihael arkanđel (Lovas)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Soljani 24.11.2018 - 19:00
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)   Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Soljani 24.11.2018 - 19:40
Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)   Sv. Matej (Štitar)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja Školsko igralište, Soljani 24.11.2018 - 20:20
Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)   Pohođenje BDM (Soljani)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Katolički bogoslovni fakultet   Snježna Gospa (Đakovački Selci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Sv. Matej (Viškovci)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Svi sveti (Đakovo 1)   Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)

8. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Uznesenje BDM (Stari Jankovci)   Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)   Kraljica svete krunice (Vođinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)   Sv. Vendelin opat (Jarmina)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Preslavno Ime Marijino (Retkovci)   Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 29.10.2018 - 19:50
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) 3:6 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 31.10.2018 - 18:30
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 1:5 Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 29.10.2018 - 19:10
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 1:5 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 12.11.2018 - 20:20
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) 1:2 Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 29.10.2018 - 19:10
DUHOS (Studenti) 1:4 Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Matej (Bizovac)   Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 31.10.2018 - 19:20
Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) 3:4 Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 09.10.2018 - 20:10
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) 5:2 Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 22.10.2018 - 21:35
Sv. Katarina (Nijemci) 3:2 Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Stari Mikanovci 30.10.2018 - 20:20
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) 3:6 Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 18.10.2018 - 20:45
Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4) 4:5 Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar Borovo naselje 10.11.2018 - 19:20
Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)   BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Mihael arkanđel (Lovas)   Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Slobodni Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)   Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Sv. Matej (Štitar)   Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Pohođenje BDM (Soljani)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Snježna Gospa (Đakovački Selci)   Sv. Matej (Viškovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)   Svi sveti (Đakovo 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)   Katolički bogoslovni fakultet

9. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)   Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Kraljica svete krunice (Vođinci)   Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Vendelin opat (Jarmina)   Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)   Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 31.10.2018 - 19:10
Sv. Ana (Tenja) 3:0 Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 31.10.2018 - 19:50
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) 0:4 Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 31.10.2018 - 19:50
Sv. Lovro đakon (Studenti) 2:2 Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 31.10.2018 - 19:10
Rođenje BDM (Višnjevac) 3:5 Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 05.11.2018 - 20:20
Bezgrešno začeće BDM (Bilje) 0:3 DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)   Sv. Matej (Bizovac)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Andrijaševci 15.10.2018 - 19:40
Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci) 8:0 Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 11.10.2018 - 20:10
Bezgrešno začeće BDM (Komletinci) 2:4 Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Lenije - Vinkovci 31.10.2018 - 20:40
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) 3:5 Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Ivankovo 10.10.2018 - 19:40
Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) 4:1 Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci Novo Selo 18.10.2018 - 19:35
Sv. Antun Padovanski (Otok) 4:3 Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)   Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)   Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Mihael arkanđel (Lovas) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)   Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Sv. Matej (Štitar)   Pohođenje BDM (Soljani)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Svi sveti (Đakovo 1)   Snježna Gospa (Đakovački Selci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Sv. Matej (Viškovci)   Katolički bogoslovni fakultet
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)   Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)

10. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)   Kraljica svete krunice (Vođinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Uznesenje BDM (Stari Jankovci)   Sv. Vendelin opat (Jarmina)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)   Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Preslavno Ime Marijino (Retkovci)   Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 12.11.2018 - 21:00
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) 4:5 Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 05.11.2018 - 20:20
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) 3:2 Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 05.11.2018 - 19:40
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) 2:6 Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 05.11.2018 - 19:40
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) 3:3 Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 05.11.2018 - 21:00
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) 7:2 Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Matej (Bizovac)   DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)   Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)   Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)   Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)   Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)   Sv. Mihael arkanđel (Lovas)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)   Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Slobodni BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)   Sv. Matej (Štitar)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)   Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Pohođenje BDM (Soljani)   Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Snježna Gospa (Đakovački Selci)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Katolički bogoslovni fakultet   Svi sveti (Đakovo 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)   Sv. Matej (Viškovci)

11. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Vendelin opat (Jarmina)   Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Kraljica svete krunice (Vođinci)   Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)   Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)   Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 08.11.2018 - 19:00
DUHOS (Studenti) 5:5 Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 08.11.2018 - 19:40
Bezgrešno začeće BDM (Bilje) 0:3 Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 08.11.2018 - 18:20
Sv. Ana (Tenja) 5:1 Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 08.11.2018 - 19:00
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) 6:1 Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek Srednjoškolsko igralište Osijek 08.11.2018 - 21:00
Sv. Lovro đakon (Studenti) 3:3 Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Rođenje BDM (Višnjevac)   Sv. Matej (Bizovac)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)   Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Katarina (Nijemci)   Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)   Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Antun Padovanski (Otok)   Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)   Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)   Sv. Mihael arkanđel (Lovas)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)   Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)   Sv. Matej (Štitar)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)   Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)   Pohođenje BDM (Soljani)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Katolički bogoslovni fakultet   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Sv. Matej (Viškovci)   Svi sveti (Đakovo 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Snježna Gospa (Đakovački Selci)   Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)

12. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)   Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)   Sv. Vendelin opat (Jarmina)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Uznesenje BDM (Stari Jankovci)   Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Preslavno Ime Marijino (Retkovci)   Kraljica svete krunice (Vođinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
DUHOS (Studenti)   Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Bezgrešno začeće BDM (Bilje)   Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ana (Tenja)   Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)   Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Lovro đakon (Studenti)   Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Matej (Bizovac)   Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)   Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)   Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)   Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)   Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)   Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Mihael arkanđel (Lovas)   BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Slobodni Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Sv. Matej (Štitar)   Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Pohođenje BDM (Soljani)   Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Snježna Gospa (Đakovački Selci)   Katolički bogoslovni fakultet
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)   Sv. Matej (Viškovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)   Svi sveti (Đakovo 1)

13. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)   Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)   Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Vendelin opat (Jarmina)   Kraljica svete krunice (Vođinci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Uznesenje BDM (Stari Jankovci)   Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)   Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)   DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)   Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)   Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Rođenje BDM (Višnjevac)   Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Lovro đakon (Studenti)   Sv. Matej (Bizovac)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)   Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Katarina (Nijemci)   Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Antun Padovanski (Otok)   Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)   Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)   Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)   Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)   Sv. Mihael arkanđel (Lovas)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)   Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)   Sv. Matej (Štitar)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)   Pohođenje BDM (Soljani)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Sv. Matej (Viškovci)   Snježna Gospa (Đakovački Selci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Svi sveti (Đakovo 1)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Katolički bogoslovni fakultet   Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)

14. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)   Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)   Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Kraljica svete krunice (Vođinci)   Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vinkovci
Preslavno Ime Marijino (Retkovci)   Sv. Vendelin opat (Jarmina)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)   Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
DUHOS (Studenti)   Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Bezgrešno začeće BDM (Bilje)   Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ana (Tenja)   Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)   Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Matej (Bizovac)   Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)   Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)   Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)   Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)   Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)   Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)   BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Slobodni Sv. Mihael arkanđel (Lovas)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)   Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)   Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Pohođenje BDM (Soljani)   Sv. Matej (Štitar)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Snježna Gospa (Đakovački Selci)   Svi sveti (Đakovo 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Katolički bogoslovni fakultet   Sv. Matej (Viškovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)

15. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)   Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)   Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)   DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Rođenje BDM (Višnjevac)   Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Lovro đakon (Studenti)   Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)   Sv. Matej (Bizovac)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)   Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Antun Padovanski (Otok)   Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)   Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)   Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)   Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Mihael arkanđel (Lovas)   Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)   Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Vukovar
BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3) Slobodni
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Sv. Matej (Štitar)   Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Županja
Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)   Pohođenje BDM (Soljani)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)   Snježna Gospa (Đakovački Selci)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Svi sveti (Đakovo 1)   Katolički bogoslovni fakultet
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Đakovo
Sv. Matej (Viškovci)   Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)

16. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)   Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)   Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
DUHOS (Studenti)   Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Bezgrešno začeće BDM (Bilje)   Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ana (Tenja)   Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Matej (Bizovac)   Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)   Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)   Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Katarina (Nijemci)   Sv. Antun Padovanski (Otok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)   Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)

17. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Rođenje BDM (Višnjevac)   Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)   Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)   Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Lovro đakon (Studenti)   DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)   Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ana (Tenja)   Sv. Matej (Bizovac)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)   Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)   Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)   Sv. Katarina (Nijemci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Antun Padovanski (Otok)   Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)   Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)

18. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)   Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)   Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)   Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
DUHOS (Studenti)   Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Bezgrešno začeće BDM (Bilje)   Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Matej (Bizovac)   Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)   Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)   Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Katarina (Nijemci)   Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)   Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
POGLEDAJ DETALJE
2. liga Vinkovci
Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)   Sv. Antun Padovanski (Otok)

19. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)   Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Lovro đakon (Studenti)   Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Rođenje BDM (Višnjevac)   Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)   Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ana (Tenja)   DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Bezgrešno začeće BDM (Bilje)   Sv. Matej (Bizovac)

20. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)   Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)   Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)   Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)   Rođenje BDM (Višnjevac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
DUHOS (Studenti)   Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Matej (Bizovac)   Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)

21. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Bezgrešno začeće BDM (Bilje)   Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ana (Tenja)   Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)   Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Lovro đakon (Studenti)   Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Rođenje BDM (Višnjevac)   Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
DUHOS (Studenti)   Sv. Matej (Bizovac)

22. KOLO

POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)   DUHOS (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)   Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)   Sv. Ana (Tenja)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)   Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)   Sv. Lovro đakon (Studenti)
POGLEDAJ DETALJE
1. liga Osijek
Sv. Matej (Bizovac)   Rođenje BDM (Višnjevac)
Katolička malonogometna liga Đakovačko-osječke nadbiskupije
Adresa: Josipa Jurja Strossmayera 58, 31000 Osijek
OIB: 05334739527
IBAN: HR17 2360 0001 10167 6497
E-mail: kmnl@kmnl.hr
Telefon: +385 95 524 7965
Prijava
Kontakt
O nama
Dokumenti


Društvene mreže:


Katolicka malonogometna liga Prijava
Đakovačko-osječke nadbiskupije
Ivana Gundulića 53
31000 Osijek

OIB: 05334739527
MB: 1722247
IBAN: HR17 2360 0001 1016 7649 7
Broj: 098 833-387 (Tvrtko Galić)
KMNL 2017. Svi podaci vlasništvo su KMNL Đakovačko-osječke nadbiskupije