KATOLIČKA MALONOGOMETNA LIGA ĐAKOVAČKO-OSJEČKE NADBISKUPIJE


VIJESTI
KATEGORIJE

Događaji

DatumVrijemeNaziv događaja 
29.09.201710:00Početak KMNL regije Vinkovci
29.09.201717:00Sastanak voditelja regije Osijek
01.10.201711:001.duhovni susret regije Vinkovci
02.10.201719:45Uznesenje BDM (Stari Jankovci) - Sv. Antun Padovanski (Otok)
02.10.201720:10Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) - Sv. Ilija (Vinkovci)
02.10.201720:20Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
02.10.201720:25Sv. Antun Padovanski (Otok) - Sv. Katarina (Nijemci)
02.10.201720:45Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) - Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
02.10.201720:55Preslavno Ime Marijino (Retkovci) - Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
02.10.201721:00Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) - Sv. Katarina (Nijemci)
02.10.201721:25Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) - Sv. Ilija (Vinkovci)
02.10.201721:30Preslavno Ime Marijino (Retkovci) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
02.10.201721:35Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) - Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
03.10.201723:59Završetak prijava za sezonu 2017/2018
04.10.201720:00Uznesenje BDM (Stari Jankovci) - Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
04.10.201720:35Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) - Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
04.10.201721:10Uznesenje BDM (Stari Jankovci) - Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
05.10.201719:00Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Sv. Petar (Petrijevci)
05.10.201719:40Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2) - Sv. Ana (Tenja)
05.10.201720:00Sv. Vendelin opat (Jarmina) - Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
05.10.201720:00Sv. Ilija (Vinkovci) - Sv. Martin biskup (Privlaka)
05.10.201720:20Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
05.10.201720:35Sv. Martin biskup (Privlaka) - Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
05.10.201720:35Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) - Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
05.10.201721:00Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
05.10.201721:10Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
05.10.201721:15Sv. Vendelin opat (Jarmina) - Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
05.10.201721:40Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Rođenje BDM (Višnjevac)
07.10.201710:00Početak KMNL regije Đakovo
10.10.201719:00Sv. Ana (Tenja) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
10.10.201719:30Sv. Ilija (Vinkovci) - Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
10.10.201719:40Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
10.10.201720:05Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) - Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
10.10.201720:15Sv. Vendelin opat (Jarmina) - Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
10.10.201720:20Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
10.10.201720:20Sv. Katarina (Nijemci) - Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
10.10.201720:45Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok) - Sv. Ilija (Vinkovci)
10.10.201720:50Kraljica svete krunice (Vođinci) - Sv. Vendelin opat (Jarmina)
10.10.201720:55Sv. Katarina (Nijemci) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
10.10.201721:00Sv. Petar (Petrijevci) - Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2)
10.10.201721:25Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) - Kraljica svete krunice (Vođinci)
10.10.201721:35Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) - Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
10.10.201721:40Sv. Lovro đakon (Studenti) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
10.10.201722:10Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) - Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
12.10.201719:00Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - Sv. Ana (Tenja)
12.10.201719:40Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
12.10.201719:50Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) - Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
12.10.201720:15Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) - Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
12.10.201720:20Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Sv. Petar (Petrijevci)
12.10.201720:25Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) - Sv. Vendelin opat (Jarmina)
12.10.201720:50Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) - Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
12.10.201720:50Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) - Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
12.10.201721:00Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
12.10.201721:25Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) - Sv. Antun Padovanski (Otok)
12.10.201721:40Rođenje BDM (Višnjevac) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
12.10.201722:00Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) - Sv. Antun Padovanski (Otok)
13.10.201720:15Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) - Sv. Martin biskup (Privlaka)
14.10.201712:00Sv. Matej (Viškovci) - Pohođenje BDM (Vrbica)
14.10.201712:40Snježna Gospa (Đakovački Selci) - Svi sveti (Đakovo 1)
14.10.201713:15Katolički bogoslovni fakultet - Sv. Matej (Viškovci)
14.10.201713:50Pohođenje BDM (Vrbica) - Svi sveti (Đakovo 1)
14.10.201714:25Snježna Gospa (Đakovački Selci) - Katolički bogoslovni fakultet
15.10.201718:301. duhovni susret regije Osijek
16.10.201719:00Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
16.10.201719:40Sv. Petar (Petrijevci) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
16.10.201719:45Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok) - Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
16.10.201720:10Preslavno Ime Marijino (Retkovci) - Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
16.10.201720:20Sv. Vendelin opat (Jarmina) - Sv. Martin biskup (Privlaka)
16.10.201720:20Sv. Ana (Tenja) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
16.10.201720:50Sv. Katarina (Nijemci) - Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
16.10.201720:55Kraljica svete krunice (Vođinci) - Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
16.10.201721:00Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2)
16.10.201721:20Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) - Sv. Katarina (Nijemci)
16.10.201721:30Sv. Martin biskup (Privlaka) - Kraljica svete krunice (Vođinci)
16.10.201721:40Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - Rođenje BDM (Višnjevac)
19.10.201719:00Sv. Lovro đakon (Studenti) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
19.10.201719:40Sv. Ilija (Vinkovci) - Sv. Vendelin opat (Jarmina)
19.10.201719:40Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) - Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
19.10.201719:40Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
19.10.201720:15Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) - Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
19.10.201720:20Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
19.10.201720:20Kraljica svete krunice (Vođinci) - Sv. Ilija (Vinkovci)
19.10.201720:50Sv. Antun Padovanski (Otok) - Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
19.10.201721:00Rođenje BDM (Višnjevac) - Sv. Ana (Tenja)
19.10.201721:25Sv. Antun Padovanski (Otok) - Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
19.10.201721:40Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Sv. Petar (Petrijevci)
20.10.201720:20Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok) - Sv. Martin biskup (Privlaka)
20.10.201720:55Sv. Katarina (Nijemci) - Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
20.10.201721:30Uznesenje BDM (Stari Jankovci) - Sv. Katarina (Nijemci)
21.10.201712:00Svi sveti (Đakovo 1) - Katolički bogoslovni fakultet
21.10.201712:002. Kolo regije Đakovo
21.10.201712:30Sv. Izidor (Široko Polje) - Svi sveti (Đakovo 1)
21.10.201713:15Pohođenje BDM (Vrbica) - Katolički bogoslovni fakultet
21.10.201713:50Sv. Izidor (Široko Polje) - Sv. Matej (Viškovci)
21.10.201714:25Pohođenje BDM (Vrbica) - Snježna Gospa (Đakovački Selci)
21.10.201715:00Sv. Matej (Viškovci) - Snježna Gospa (Đakovački Selci)
24.10.201718:20Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
24.10.201719:00Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
24.10.201719:35Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) - Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
24.10.201719:40Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
24.10.201720:10Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) - Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
24.10.201720:20Sv. Petar (Petrijevci) - Rođenje BDM (Višnjevac)
24.10.201720:45Kraljica svete krunice (Vođinci) - Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
24.10.201721:00Sv. Ana (Tenja) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
24.10.201721:25Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) - Kraljica svete krunice (Vođinci)
24.10.201721:40Rođenje BDM (Višnjevac) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
25.10.201719:00Sv. Petar (Petrijevci) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
25.10.201719:40Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
25.10.201720:20Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
25.10.201720:35Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) - Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
25.10.201721:00Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Rođenje BDM (Višnjevac)
25.10.201721:10Sv. Martin biskup (Privlaka) - Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
26.10.201719:00Sv. Lovro đakon (Studenti) - Sv. Petar (Petrijevci)
26.10.201719:40Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2)
26.10.201720:10Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) - Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
26.10.201720:20Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - Sv. Ana (Tenja)
26.10.201720:45Preslavno Ime Marijino (Retkovci) - Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
26.10.201721:00Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
26.10.201721:20Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) - Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
28.10.201712:00Snježna Gospa (Đakovački Selci) - Sv. Izidor (Široko Polje)
28.10.201713:15Svi sveti (Đakovo 1) - Sv. Matej (Viškovci)
30.10.201717:00Sv. Ana (Tenja) - Sv. Petar (Petrijevci)
30.10.201717:40Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
30.10.201718:20Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
30.10.201719:00Sv. Lovro đakon (Studenti) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
30.10.201719:40Rođenje BDM (Višnjevac) - Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2)
30.10.201720:152. DUHOVNI SUSRET KMNL REGIJE VINKOVCI
31.10.201720:10Sv. Antun Padovanski (Otok) - Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
31.10.201720:45Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) - Sv. Antun Padovanski (Otok)
02.11.201718:10Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
02.11.201718:50Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
02.11.201719:20Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Rođenje BDM (Višnjevac)
02.11.201720:00Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Sv. Ana (Tenja)
06.11.201717:40Sv. Petar (Petrijevci) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
06.11.201718:20Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
06.11.201719:00Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2)
06.11.201719:40Sv. Lovro đakon (Studenti) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
07.11.201718:20Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
07.11.201719:00Sv. Ana (Tenja) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
07.11.201719:40Rođenje BDM (Višnjevac) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
27.01.201813:30Sv. Mihael Arkanđel (Donji Miholjac) - Rođenje BDM (Podravska Moslavina)
27.01.201814:05Sv. Rok (Veliškovci) - Sv. Andrija (Viljevo)
27.01.201814:40Sv. Jakob (Rakitovica) - Sv. Petar i Pavao (Marijanci)
27.01.201815:15Sv. Mihael Arkanđel (Donji Miholjac) - Sv. Rok (Veliškovci)
03.02.201814:00Sv. Andrija (Viljevo) - Sv. Jakob (Rakitovica)
03.02.201814:40Sv. Rok (Veliškovci) - Rođenje BDM (Podravska Moslavina)
03.02.201815:20Sv. Petar i Pavao (Marijanci) - Sv. Mihael Arkanđel (Donji Miholjac)
10.02.201814:40Sv. Andrija (Viljevo) - Sv. Petar i Pavao (Marijanci)
10.02.201815:20Sv. Rok (Veliškovci) - Sv. Mihael Arkanđel (Donji Miholjac)
11.02.201811:001. duhovni susret KMNL regije Donji Miholjac
17.02.201814:00Sv. Jakob (Rakitovica) - Sv. Mihael Arkanđel (Donji Miholjac)
17.02.201815:00Sv. Jakob (Rakitovica) - Sv. Rok (Veliškovci)
17.02.201818:00Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci) - Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
17.02.201818:40Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1) - Sv. Jakov (Gunja)
17.02.201819:20Sv. Jakov (Gunja) - Sv. Nikola Tavelić (Županja 2)
24.02.201813:30Rođenje BDM (Podravska Moslavina) - Sv. Rok (Veliškovci)
24.02.201814:05Sv. Mihael Arkanđel (Donji Miholjac) - Sv. Jakob (Rakitovica)
24.02.201814:40Sv. Petar i Pavao (Marijanci) - Sv. Rok (Veliškovci)
24.02.201815:15Rođenje BDM (Podravska Moslavina) - Sv. Andrija (Viljevo)
03.03.201814:00Rođenje BDM (Podravska Moslavina) - Sv. Mihael Arkanđel (Donji Miholjac)
03.03.201814:40Sv. Petar i Pavao (Marijanci) - Sv. Jakob (Rakitovica)
03.03.201815:20Sv. Andrija (Viljevo) - Sv. Rok (Veliškovci)
03.03.201818:00Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci) - Sv. Jakov (Gunja)
03.03.201818:40Sv. Nikola Tavelić (Županja 2) - Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
03.03.201819:20Sv. Nikola Tavelić (Županja 2) - Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
10.03.201814:00Sv. Jakob (Rakitovica) - Sv. Andrija (Viljevo)
10.03.201814:40Sv. Mihael Arkanđel (Donji Miholjac) - Sv. Petar i Pavao (Marijanci)
13.03.201817:00Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
13.03.201817:40Sv. Lovro đakon (Studenti) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
13.03.201818:20Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
13.03.201819:40Sv. Ana (Tenja) - Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2)
15.03.201818:20Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
15.03.201819:00Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Sv. Ana (Tenja)
15.03.201819:40Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Rođenje BDM (Višnjevac)
22.03.201820:303. duhovni susret KMNL regije Vinkovci - Jarmina
24.03.201814:30Sv. Jakob (Rakitovica) - Rođenje BDM (Podravska Moslavina)
24.03.201815:15Rođenje BDM (Podravska Moslavina) - Sv. Petar i Pavao (Marijanci)
24.03.201818:40Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1) - Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
24.03.201819:20Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci) - Sv. Nikola Tavelić (Županja 2)
25.03.201810:302. duhovni susret KMNL regije Županja
25.03.201818:303. duhovni susret KMNL regije Osijek
26.03.201817:00Sv. Ana (Tenja) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
26.03.201817:40Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
26.03.201818:20Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2)
26.03.201819:00Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
26.03.201819:40Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2)
26.03.201821:00Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
26.03.201821:40Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - Rođenje BDM (Višnjevac)
27.03.201819:00Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2)
27.03.201820:00Sv. Martin biskup (Privlaka) - Sv. Ilija (Vinkovci)
27.03.201820:20Sv. Ana (Tenja) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
27.03.201820:35Sv. Vendelin opat (Jarmina) - Sv. Ilija (Vinkovci)
27.03.201821:10Sv. Martin biskup (Privlaka) - Sv. Vendelin opat (Jarmina)
27.03.201821:40Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
28.03.201819:00Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
28.03.201819:40Sv. Ana (Tenja) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
28.03.201821:00Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
03.04.201819:30Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) - Sv. Katarina (Nijemci)
03.04.201819:40Rođenje BDM (Višnjevac) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
03.04.201820:05Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) - Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
03.04.201820:20Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
03.04.201820:40Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) - Sv. Katarina (Nijemci)
03.04.201821:00Rođenje BDM (Višnjevac) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
03.04.201821:40Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
05.04.201820:00Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) - Sv. Antun Padovanski (Otok)
05.04.201820:35Uznesenje BDM (Stari Jankovci) - Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
05.04.201821:10Sv. Antun Padovanski (Otok) - Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
06.04.201820:10Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) - Sv. Vendelin opat (Jarmina)
06.04.201820:10Sv. Martin biskup (Privlaka) - Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
06.04.201820:50Sv. Ilija (Vinkovci) - Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
06.04.201820:50Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok) - Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
06.04.201821:25Sv. Martin biskup (Privlaka) - Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
07.04.201815:00Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
07.04.201815:45Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Rođenje BDM (Višnjevac)
07.04.201816:30Sv. Lovro đakon (Studenti) - Sv. Ana (Tenja)
07.04.201817:15Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
07.04.201818:00Sv. Nikola Tavelić (Županja 2) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
07.04.201818:00Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Rođenje BDM (Višnjevac)
07.04.201818:40Sv. Jakov (Gunja) - Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
07.04.201818:45Sv. Ana (Tenja) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
07.04.201819:20Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
07.04.201819:30Rođenje BDM (Višnjevac) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
07.04.201820:15Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Sv. Ana (Tenja)
08.04.201811:003. duhovni susret KMNL regije Županja
10.04.201818:20Sv. Lovro đakon (Studenti) - Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2)
10.04.201819:00Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Sv. Ana (Tenja)
10.04.201819:40Sv. Lovro đakon (Studenti) - Rođenje BDM (Višnjevac)
10.04.201820:20Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
10.04.201821:00Rođenje BDM (Višnjevac) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
10.04.201821:40Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
12.04.201819:40Sv. Lovro đakon (Studenti) - Sv. Ana (Tenja)
12.04.201820:10Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
12.04.201820:15Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) - Sv. Vendelin opat (Jarmina)
12.04.201820:20Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
12.04.201820:30Sv. Ilija (Vinkovci) - Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
12.04.201820:45Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) - Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
12.04.201821:00Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
12.04.201821:00Kraljica svete krunice (Vođinci) - Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
12.04.201821:10Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) - Sv. Martin biskup (Privlaka)
12.04.201821:20Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) - Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
12.04.201821:35Sv. Vendelin opat (Jarmina) - Kraljica svete krunice (Vođinci)
12.04.201821:40Rođenje BDM (Višnjevac) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
12.04.201822:00Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
14.04.201812:00Sv. Matej (Viškovci) - Svi sveti (Đakovo 1)
14.04.201812:00Nastavak proljetnog dijela KMNL-a regija Đakovo
14.04.201812:30Svi sveti (Đakovo 1) - Snježna Gospa (Đakovački Selci)
14.04.201813:15Pohođenje BDM (Vrbica) - Sv. Matej (Viškovci)
14.04.201813:50Snježna Gospa (Đakovački Selci) - Pohođenje BDM (Vrbica)
14.04.201814:00Sv. Mihael Arkanđel (Donji Miholjac) - Sv. Andrija (Viljevo)
14.04.201814:40Sv. Rok (Veliškovci) - Sv. Jakob (Rakitovica)
14.04.201815:20Sv. Petar i Pavao (Marijanci) - Sv. Andrija (Viljevo)
14.04.201818:00Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci) - Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
14.04.201818:40Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1) - Sv. Nikola Tavelić (Županja 2)
14.04.201819:20Sv. Jakov (Gunja) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
15.04.201818:304. duhovni susret Osijek - Župa sv. Luke Josipovac
16.04.201819:25Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) - Sv. Ilija (Vinkovci)
16.04.201819:40Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
16.04.201820:00Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) - Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
16.04.201820:20Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
16.04.201820:35Sv. Ilija (Vinkovci) - Kraljica svete krunice (Vođinci)
16.04.201821:00Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
16.04.201821:10Kraljica svete krunice (Vođinci) - Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
16.04.201821:40Sv. Ana (Tenja) - Rođenje BDM (Višnjevac)
17.04.201820:00Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok) - Sv. Vendelin opat (Jarmina)
17.04.201820:20Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) - Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
17.04.201820:35Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok) - Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
17.04.201821:00Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) - Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
17.04.201821:10Sv. Vendelin opat (Jarmina) - Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
17.04.201821:35Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) - Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
18.04.201819:40Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
18.04.201820:00Sv. Katarina (Nijemci) - Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
18.04.201820:20Sv. Lovro đakon (Studenti) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
18.04.201820:35Uznesenje BDM (Stari Jankovci) - Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
18.04.201821:00Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Sv. Ana (Tenja)
18.04.201821:15Sv. Katarina (Nijemci) - Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
18.04.201821:40Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
19.04.201813:00Izvlačenje skupina Nacionalne završnice
19.04.201820:00Sv. Ilija (Vinkovci) - Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
19.04.201820:35Kraljica svete krunice (Vođinci) - Sv. Martin biskup (Privlaka)
19.04.201821:10Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) - Kraljica svete krunice (Vođinci)
20.04.201820:00Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) - Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
20.04.201820:35Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) - Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
20.04.201821:10Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) - Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
21.04.201812:00Katolički bogoslovni fakultet - Svi sveti (Đakovo 1)
21.04.201812:30Svi sveti (Đakovo 1) - Pohođenje BDM (Vrbica)
21.04.201813:15Sv. Izidor (Široko Polje) - Pohođenje BDM (Vrbica)
21.04.201813:50Sv. Izidor (Široko Polje) - Snježna Gospa (Đakovački Selci)
21.04.201814:00Sv. Rok (Veliškovci) - Sv. Petar i Pavao (Marijanci)
21.04.201814:25Snježna Gospa (Đakovački Selci) - Sv. Matej (Viškovci)
21.04.201814:40Sv. Andrija (Viljevo) - Sv. Mihael Arkanđel (Donji Miholjac)
21.04.201815:00Katolički bogoslovni fakultet - Pohođenje BDM (Vrbica)
21.04.201815:20Sv. Petar i Pavao (Marijanci) - Rođenje BDM (Podravska Moslavina)
21.04.201818:00Sv. Nikola Tavelić (Županja 2) - Sv. Jakov (Gunja)
21.04.201818:40Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci) - Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
21.04.201819:20Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci) - Sv. Jakov (Gunja)
22.04.201810:304. duhovni susret KMNL regije Županja
23.04.201820:00Sv. Antun Padovanski (Otok) - Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
23.04.201820:15Preslavno Ime Marijino (Retkovci) - Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
23.04.201820:35Sv. Antun Padovanski (Otok) - Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
23.04.201820:50Preslavno Ime Marijino (Retkovci) - Sv. Katarina (Nijemci)
23.04.201821:25Uznesenje BDM (Stari Jankovci) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
23.04.201822:05Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) - Sv. Katarina (Nijemci)
24.04.201819:20Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) - Sv. Martin biskup (Privlaka)
25.04.201819:10Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) - Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
25.04.201819:45Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) - Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
25.04.201820:25Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) - Sv. Antun Padovanski (Otok)
26.04.201819:30Preslavno Ime Marijino (Retkovci) - Sv. Antun Padovanski (Otok)
26.04.201819:30Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok) - Kraljica svete krunice (Vođinci)
26.04.201819:40Uznesenje BDM (Stari Jankovci) - Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
26.04.201820:05Sv. Antun Padovanski (Otok) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
26.04.201820:15Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) - Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
26.04.201820:15Sv. Katarina (Nijemci) - Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
26.04.201820:40Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) - Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
26.04.201820:50Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) - Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
26.04.201820:50Sv. Katarina (Nijemci) - Sv. Antun Padovanski (Otok)
26.04.201821:15Preslavno Ime Marijino (Retkovci) - Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
26.04.201821:25Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) - Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
28.04.201814:30Sv. Andrija (Viljevo) - Rođenje BDM (Podravska Moslavina)
28.04.201815:15Rođenje BDM (Podravska Moslavina) - Sv. Jakob (Rakitovica)
28.04.201818:00Sv. Jakov (Gunja) - Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
28.04.201818:40Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci) - Sv. Nikola Tavelić (Županja 2)
28.04.201819:20Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
28.04.201819:30Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) - Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
05.05.201812:00Katolički bogoslovni fakultet - Sv. Izidor (Široko Polje)
05.05.201812:00Katolički bogoslovni fakultet - Snježna Gospa (Đakovački Selci)
05.05.201812:30Sv. Matej (Viškovci) - Sv. Izidor (Široko Polje)
05.05.201813:15Svi sveti (Đakovo 1) - Sv. Izidor (Široko Polje)
05.05.201813:50Pohođenje BDM (Vrbica) - Sv. Izidor (Široko Polje)
05.05.201815:30Sv. Izidor (Široko Polje) - Katolički bogoslovni fakultet
05.05.201816:00Sv. Matej (Viškovci) - Katolički bogoslovni fakultet
07.05.201820:00Izvlačenja skupina Nadbiskupijske završnice
01.09.201800:00Početak prijava za novu sezonu
05.10.201820:00Sv. Katarina (Nijemci) - Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
05.10.201820:35Sv. Antun Padovanski (Otok) - Sv. Katarina (Nijemci)
05.10.201821:10Sv. Antun Padovanski (Otok) - Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
06.10.201810:00Početak natjecanja KMNL Đakovačko-osječke nadbiskupije
08.10.201819:35Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) - Sv. Vendelin opat (Jarmina)
08.10.201820:00Uznesenje BDM (Stari Jankovci) - Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
08.10.201820:10Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) - Kraljica svete krunice (Vođinci)
08.10.201820:35Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok) - Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
08.10.201820:55Kraljica svete krunice (Vođinci) - Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
08.10.201821:10Uznesenje BDM (Stari Jankovci) - Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
08.10.201821:30Sv. Vendelin opat (Jarmina) - Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
09.10.201819:35Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4) - Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
09.10.201820:10Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) - Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
09.10.201820:45Sv. Katarina (Nijemci) - Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)
09.10.201821:20Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) - Sv. Katarina (Nijemci)
10.10.201818:30Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Sv. Matej (Bizovac)
10.10.201819:10Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
10.10.201819:40Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
10.10.201819:50Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - DUHOS (Studenti)
10.10.201820:20Sv. Antun Padovanski (Otok) - Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
10.10.201820:30Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
10.10.201821:00Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) - Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
10.10.201821:10Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - Sv. Ana (Tenja)
10.10.201821:40Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci) - Sv. Antun Padovanski (Otok)
10.10.201821:50Rođenje BDM (Višnjevac) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
11.10.201819:35Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) - Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)
11.10.201819:45Preslavno Ime Marijino (Retkovci) - Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
11.10.201820:10Bezgrešno začeće BDM (Komletinci) - Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
11.10.201820:20Kraljica svete krunice (Vođinci) - Sv. Vendelin opat (Jarmina)
11.10.201820:55Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4) - Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
11.10.201821:00Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok) - Kraljica svete krunice (Vođinci)
11.10.201821:30Bezgrešno začeće BDM (Komletinci) - Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
11.10.201821:40Sv. Vendelin opat (Jarmina) - Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
14.10.201810:451. duhovni susret regije Vinkovci
14.10.201818:301. duhovni susret regije Osijek - Župa sv. Josipa Radnika Osijek
15.10.201818:30Sv. Matej (Bizovac) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
15.10.201819:10Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
15.10.201819:40Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci) - Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
15.10.201819:40Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) - Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
15.10.201819:50DUHOS (Studenti) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
15.10.201820:20Sv. Katarina (Nijemci) - Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
15.10.201820:20Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) - Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
15.10.201820:30Bezgrešno začeće BDM (Bilje) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
15.10.201820:55Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) - Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
15.10.201821:00Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci) - Sv. Katarina (Nijemci)
15.10.201821:10Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - Rođenje BDM (Višnjevac)
15.10.201821:30Preslavno Ime Marijino (Retkovci) - Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
15.10.201821:50Sv. Ana (Tenja) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
15.10.201822:10Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) - Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
16.10.201819:35Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4) - Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
16.10.201820:15Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) - Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
16.10.201820:50Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) - Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
16.10.201821:25Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) - Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
17.10.201819:10Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
17.10.201819:50Sv. Lovro đakon (Studenti) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
17.10.201820:15Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) - Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)
17.10.201820:30Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
17.10.201821:00Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) - Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
17.10.201821:10Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - DUHOS (Studenti)
17.10.201821:50Rođenje BDM (Višnjevac) - Sv. Ana (Tenja)
18.10.201819:10Sv. Ana (Tenja) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
18.10.201819:35Sv. Antun Padovanski (Otok) - Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)
18.10.201820:20Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) - Sv. Antun Padovanski (Otok)
18.10.201820:20Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci) - Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
18.10.201820:30DUHOS (Studenti) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
18.10.201820:45Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4) - Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
18.10.201821:00Kraljica svete krunice (Vođinci) - Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
18.10.201821:10Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
18.10.201821:20Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok) - Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
18.10.201821:40Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok) - Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
18.10.201821:50Bezgrešno začeće BDM (Bilje) - Rođenje BDM (Višnjevac)
20.10.201818:00Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje) - Sv. Mihael arkanđel (Lovas)
20.10.201818:40BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3) - Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)
20.10.201819:20Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1) - Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)
22.10.201818:30Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
22.10.201818:35Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) - Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
22.10.201819:10Rođenje BDM (Višnjevac) - DUHOS (Studenti)
22.10.201819:15Preslavno Ime Marijino (Retkovci) - Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
22.10.201819:40Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) - Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
22.10.201819:50Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
22.10.201819:50Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) - Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
22.10.201820:20Sv. Antun Padovanski (Otok) - Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
22.10.201820:25Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci) - Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
22.10.201820:30Sv. Lovro đakon (Studenti) - Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
22.10.201821:00Sv. Katarina (Nijemci) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
22.10.201821:00Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) - Sv. Antun Padovanski (Otok)
22.10.201821:10Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - Sv. Ana (Tenja)
22.10.201821:35Sv. Katarina (Nijemci) - Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
23.10.201819:10Bezgrešno začeće BDM (Bilje) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
23.10.201819:50Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
23.10.201820:30Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Rođenje BDM (Višnjevac)
23.10.201821:10Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
25.10.201819:10Sv. Lovro đakon (Studenti) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
25.10.201819:45Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva) - Sv. Vendelin opat (Jarmina)
25.10.201819:50Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - DUHOS (Studenti)
25.10.201820:10Katolički bogoslovni fakultet - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)
25.10.201820:25Kraljica svete krunice (Vođinci) - Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
25.10.201820:30Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
26.10.201819:30Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci) - Sv. Matej (Štitar)
26.10.201820:10Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1) - Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)
26.10.201820:50Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci) - Pohođenje BDM (Soljani)
27.10.201812:15Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) - Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
27.10.201815:00Sv. Matej (Viškovci) - Svi sveti (Đakovo 1)
27.10.201815:50Snježna Gospa (Đakovački Selci) - Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)
27.10.201818:00Sv. Mihael arkanđel (Lovas) - BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)
27.10.201818:40BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3) - Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)
27.10.201819:20Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci) - Sv. Mihael arkanđel (Lovas)
29.10.201819:10DUHOS (Studenti) - Sv. Ana (Tenja)
29.10.201819:10Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Rođenje BDM (Višnjevac)
29.10.201819:40Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) - Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
29.10.201819:45Sv. Vendelin opat (Jarmina) - Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
29.10.201819:50Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
29.10.201820:15Bezgrešno začeće BDM (Komletinci) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
29.10.201820:20Sv. Vendelin opat (Jarmina) - Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
29.10.201820:50Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci) - Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
29.10.201821:00Uznesenje BDM (Stari Jankovci) - Kraljica svete krunice (Vođinci)
29.10.201821:25Bezgrešno začeće BDM (Komletinci) - Sv. Rok i Sv. Andrija (Rokovci-Andrijaševci)
30.10.201819:45Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) - Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
30.10.201820:10Snježna Gospa (Đakovački Selci) - Katolički bogoslovni fakultet
30.10.201820:20Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo) - Sv. Antun Padovanski (Otok)
30.10.201821:00Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
31.10.201818:30Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
31.10.201819:10Sv. Ana (Tenja) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
31.10.201819:10Rođenje BDM (Višnjevac) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
31.10.201819:20Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) - Bezgrešno začeće BDM (Komletinci)
31.10.201819:50Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
31.10.201819:50Sv. Lovro đakon (Studenti) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
31.10.201820:00Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva) - Sv. Vinko Pallotti (Vinkovci 4)
31.10.201820:40Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3) - Sv. Katarina (Nijemci)
02.11.201819:30Sv. Matej (Štitar) - Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
02.11.201820:10Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
02.11.201820:452. duhovni susret regije Vinkovci - Župna crkva Bl. A. Stepinca - Vinkovci 7 - Mirkovci
02.11.201820:50Pohođenje BDM (Soljani) - Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)
03.11.201814:00Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica) - Svi sveti (Đakovo 1)
03.11.201814:50Svi sveti (Đakovo 1) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)
03.11.201818:00Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1) - Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci)
03.11.201818:40Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje) - BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)
03.11.201819:20Sv. Mihael arkanđel (Lovas) - Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)
04.11.201811:001. duhovni susret regije Županja - Župa Pohođenje BDM Soljani
05.11.201819:40Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
05.11.201819:40Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko) - Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac)
05.11.201820:15Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7) - Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
05.11.201820:20Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad) - Sv. Ana (Tenja)
05.11.201820:20Bezgrešno začeće BDM (Bilje) - DUHOS (Studenti)
05.11.201821:00Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova) - Rođenje BDM (Višnjevac)
06.11.201820:10Katolički bogoslovni fakultet - Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)
07.11.201815:45Katolički bogoslovni fakultet - Sv. Matej (Viškovci)
07.11.201820:40Preslavno Ime Marijino (Vrbanja) - Sv. Matej (Štitar)
07.11.201821:20Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci) - Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
08.11.201818:20Sv. Ana (Tenja) - Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
08.11.201819:00DUHOS (Studenti) - Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
08.11.201819:00Sv. Luka (Osijek 11 - Josipovac) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
08.11.201819:40Bezgrešno začeće BDM (Bilje) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
08.11.201820:20Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
08.11.201821:00Sv. Lovro đakon (Studenti) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
09.11.201819:30Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1) - Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
09.11.201820:10Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci) - Pohođenje BDM (Soljani)
09.11.201820:50Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci) - Preslavno Ime Marijino (Vrbanja)
09.11.201821:30Pohođenje BDM (Soljani) - Sv. Matej (Štitar)
10.11.201813:00Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje) - Sv. Matej (Viškovci)
10.11.201813:50Snježna Gospa (Đakovački Selci) - Svi sveti (Đakovo 1)
10.11.201814:30Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)
10.11.201815:10Sv. Matej (Viškovci) - Snježna Gospa (Đakovački Selci)
11.11.201811:001. duhovni susret regije Vukovar - Župa sv. Filipa i Jakova - Vukovar 1
12.11.201818:20DUHOS (Studenti) - Sv. Lovro đakon (Studenti)
12.11.201819:00Rođenje BDM (Višnjevac) - Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
12.11.201819:40Sv. Ana (Tenja) - Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
12.11.201820:20Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala) - Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
12.11.201821:00Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala) - Bezgrešno začeće BDM (Bilje)
15.11.201818:002. duhovni susret regije Osijek- Župa Bezgrešnog začeća BDM Bilje
16.11.201819:30Sv. Matej (Štitar) - Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
16.11.201820:10Preslavno Ime Marijino (Vrbanja) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
16.11.201820:50Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1) - Pohođenje BDM (Soljani)
22.11.201820:10Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje) - Katolički bogoslovni fakultet
24.11.201813:50Sv. Matej (Viškovci) - Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica)
24.11.201814:20Svi sveti (Đakovo 1) - Sv. Matej (Viškovci)
24.11.201815:00Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje) - Snježna Gospa (Đakovački Selci)
24.11.201815:40Sv. Ilija prorok (Velika Kopanica) - Snježna Gospa (Đakovački Selci)
24.11.201817:00Sv. Matej (Štitar) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci)
24.11.201817:40Preslavno Ime Marijino (Vrbanja) - Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1)
24.11.201818:20Pohođenje BDM (Soljani) - Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
24.11.201819:00Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Račinovci) - Presveto Trojstvo (Posavski Podgajci)
24.11.201819:40Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja (Županja 1) - Sv. Matej (Štitar)
24.11.201820:20Preslavno Ime Marijino (Vrbanja) - Pohođenje BDM (Soljani)
25.11.201809:002. duhovni susret regije Županja - Župa Sv. Matej Štitar
27.11.201820:10Svi sveti (Đakovo 1) - Katolički bogoslovni fakultet
01.12.201813:50Sv. Matej (Viškovci) - Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Vrpolje)
01.12.201817:00Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci) - Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)
01.12.201817:40BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3) - Sv. Mihael arkanđel (Lovas)
01.12.201818:20Sv. Mihael arkanđel (Lovas) - Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje)
01.12.201819:00Sv. Leopold Bogdan Mandić (Bogdanovci) - BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)
01.12.201819:20Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1) - BDM Kraljica mučenika (Vukovar 3)
01.12.201819:40Sv. Josip Radnik (Vukovar 2 - Borovo naselje) - Sv. Filip i Jakov (Vukovar 1)
03.12.201818:00Katolički bogoslovni fakultet - Snježna Gospa (Đakovački Selci)

Kalendar

Katolička malonogometna liga Đakovačko-osječke nadbiskupije
Adresa: Josipa Jurja Strossmayera 58, 31000 Osijek
OIB: 05334739527
IBAN: HR17 2360 0001 10167 6497
E-mail: kmnl@kmnl.hr
Telefon: +385 95 524 7965
Prijava
Kontakt
O nama
Dokumenti


Društvene mreže:


Katolicka malonogometna liga Prijava
Đakovačko-osječke nadbiskupije
Ivana Gundulića 53
31000 Osijek

OIB: 05334739527
MB: 1722247
IBAN: HR17 2360 0001 1016 7649 7
Broj: 098 833-387 (Tvrtko Galić)
KMNL 2018. Svi podaci vlasništvo su KMNL Đakovačko-osječke nadbiskupije