KATOLIČKA MALONOGOMETNA LIGA ĐAKOVAČKO-OSJEČKE NADBISKUPIJE
VIJESTI
KATEGORIJE
Sv. Euzebije i Polion (Vinkovci 1 - Velika crkva)
Stjepan Đukić voditelj - 091/725-5797
Stjepan Đukić  
Marko Jukić  
Elvis Jozanović  
Darko Krajinović  
Željko Marijanović  
Franjo Šokčević  
Borna Čilić-Kraljević  
Borna Marinić  
Davor Lučić  
Daniel Jaman  
Bl. Alojzije Stepinac (Vinkovci 7)
Tomislav Alilović voditelj - 099/241-2501
Tomislav Alilović  
Marko Begović  
Davor Parađiković  
Zdenko Drmić  
Davor Kujundžija  
Josip Antunović  
Davor Blažević  
Josip Štrbo  
Danijel Tadić  
Kraljica svete krunice (Vođinci)
Tomislav Savić voditelj - 098/950-0959
Stjepan Križanac  
Ivan Božić  
Matej Cvitanović  
Marian Vrljić  
Tomislav Savić  
David Lajtman  
Vinko Pintarić  
Filip Lajtman  
Tomislav Katić  
Ivan Faletar  
Sv. Vendelin opat (Jarmina)
Andrian Draganić voditelj - 091/400-8314
David Culi  
Dino Čengić  
Franjo Klarić  
Tomislav Cafuta  
Filip Petrovečki  
Marin Ležaić  
Marko Grlić  
Mihael Dumbovečak  
Petar Netinger  
Saša Markić  
Andrian Draganić  
Samostan sv. Antuna Pad. (Vinkovci - Mala crkva)
Matej Lovrić voditelj - 098/995-3898
Marijan Mendeš  
Matej Lovrić  
Alen Petrinović  
Luka Balić  
Nikola Mendeš  
Šima Kolarević  
Ivan Petrinović  
Tomislav Stočko  
Adrian Cvitković  
David Jelinić  
Sv. Ilija (Vinkovci)
Mladen Crnaić voditelj - 098/349-749
Ante Bertić  
Mario Božić  
Matija Josić  
Duje Dragun  
Fran Pedić  
Borna Tekić  
Stjepan Dekanić  
Petar Pedić  
Sv. Martin biskup (Privlaka)
Domagoj Šarić voditelj - 098/187-4695
Domagoj Šarić  
Tomislav Blažević  
Luka Alilović  
Mario Puškarić  
Boris Šmuc  
Gabriel Jokić  
Josip Ilić  
Adam Pranjić  
Tin Lončar  
Sv. Nikola biskup (Vinkovci 2 - Zagrebački blok)
Marko Sičanica voditelj - 097/775-2343
Marko Sičanica  
Luka Mikić  
Dominik Mikić  
Stjepan Babić  
Ivan Kikić  
Luka Mauer  
Adam Nikolić  
Mihael Mustapić  
Marko Jović  
Adrian Župarić  
David Stjepanović  
Sv. Ćiril i Metod (Vinkovci 5 - Radićev blok)
Mario Marković voditelj - 099/652-8678
Mario Marković  
Tomislav Maslać  
Domagoj Perica  
Andrej Eremija  
Alen-Šimun Eremija  
Luka Manžek-Šimunec  
Josip Raguž  
Mateo Kurhelec  
Antonio Delaš  
Dino Pest Mundvajl  
Presveto Srce Isusovo (Vinkovci 6 - Lapovci)
Fran Posarić voditelj - 098/137-5918
Fran Posarić  
Dominik Piršljin  
Petar Lelić  
Tin Jurić  
Mario Balić  
Mijo Bolotin  
Ivan Švaganović  
Mihovil Sablić  
Josip Haluska  
Sv. Katarina (Nijemci)
David Subotić voditelj - 099/851-1493
Marijan Orlović  
Kristijan Mendeš  
Pavle Mesić  
Tomislav Žderić  
Luka Antunović  
Martin Subotić  
Martin Krnjić  
David Subotić  
Rođenje sv. Ivana Krstitelja (Ivankovo)
Tomislav Serenčeš voditelj - 099/672-8165
Domagoj Pinter  
Marko Stjepanović  
Jakov Stjepanović  
Matej Serenčeš  
Marin Gazić  
Nikola Gazić  
David Glibušić  
Jerko Matijević  
Zvonimir Šarčević  
Tomislav Serenčeš  
Krešimir Šaf  
Sv. Antun Padovanski (Otok)
Ivan Pavao Nikolić voditelj - 098/966-6118
Toni Zrno  
Stjepan Jakšić  
Ivan Pavao Nikolić  
Jure Ljubić  
Antonio Pejanović  
Mihael Peranović  
Josip Vranjković  
Antonio Sabljić  
Dario Storjak  
Sv. Klara djevica (Stari Mikanovci)
Ivan Gašpar voditelj - 098/878-620
Ivan Belan  
Mario Milinković  
Adam Kovačević  
Marko Mačinković  
Filip Orlović  
Tomislav Babić  
Antonio Jukić  
Tomislav Drljo  
Berndard Škarica  
Domagoj Radočaj  
Snježna Gospa (Đakovački Selci)
Ivan Bjelobrk  
Filip Denić  
Slaven Sekić  
Mario Mikloš  
Kristijan Vrtarić  
Marko Matekalo  
Ante Bagarić  
Borna Vardić  
Leonardo Turić  
Stjepan Vardić  
Vladimir Davidović  
Matej Kovačić  
Sv. Izidor (Široko Polje)
Nikola Zeko  
Vedran Milić  
Nikola Blažević  
Marko Zeko  
Matija Đambić  
Matej Veselinović  
Ivan Vinko  
Borna Blažeković  
Pohođenje BDM (Vrbica)
Marijan Marković  
Marijan Petrić  
Josip Matas  
Josip Petrić  
Matej Čapalija  
Mihael Juroš  
Ivica Petrić  
Alen Vidrač  
Josip Bošnjaković  
Matej Marković  
Katolički bogoslovni fakultet
Stjepan Lelas  
Luka Sinković  
Darin Gibanjek  
Filip Sertić  
Blaž Jokić  
Josip Varoščić  
Florijan - Ivan Tutiš  
Nikola Andrić  
Damir Bošnjak  
Sv. Matej (Viškovci)
Filip Boni  
Ivan Bednjanić  
Ilija Piler  
Ante Ereš  
Luka Kovačević  
Šimun Zorić  
Josip Urban  
Lovro Milinović  
Marko Mijakić  
Tibor Sesar  
Svi sveti (Đakovo 1)
Josip Ambrušić  
Hrvoje Ondrašek  
Danijel Kedveš  
Ivan Kranjčec  
Zdenko Hortig  
Antun Božić  
Goran Arlović  
Josip Vrtarić  
Uznesenje BDM (Stari Jankovci)
Kruno Boroz voditelj - 098/914-1424
Kruno Boroz  
Marinko Budimir  
Luka Lučić  
Denis Kujadin  
Kristijan Šimunović  
Luka Kujadin  
Josip Kenjereš  
Marcelo Baćo Josipović  
Dario Đuzel  
Preslavno Ime Marijino (Retkovci)
Ivan Stojić voditelj - 097/624-3630
Antonio Rončević  
Dominik Mateo Rončević  
Marko Crepić  
Gabrijel Zetović  
Denis Bevanda  
Ivan Parmaković  
Dominik Stojić  
Ivan Stojić  
Ivan Priljević  
Martin Perković  
Sv. Petar i Pavao (Osijek 1 - Katedrala)
Ivan Šarić voditelj - 098/9879018
Domagoj Lasić  
Ivan Šarić  
Krešimir Strahonja  
Anto Radić  
Matko Kasač  
Hrvoje Šakota  
Matija Šarić  
Marin Lukač  
Preslavno Ime Marijino (Osijek 3 - Donji grad)
Luka Rimac voditelj - 095/5247965
Luka Blagojević  
Marko Perić  
Matej Govorko  
Luka Marić  
Mislav Štiglec  
Luka Dukić  
Grgur Vasilj  
Dino Maligec  
Luka Rimac  
Marko Antunović  
Jakov Rimac  
Josip Erjavac  
Dubravko Krček  
Petar Videković  
Rade Vasilj  
Karlo Kraml  
Sv. Obitelj (Osijek 4 - Jug 2)
Tin Kuna voditelj - 097/6989298
Igor Pandžić  
Antonio Pandžić  
Luka Galic  
Luka Anić  
Marin Frčko  
Mario Mihaljević  
Dejan Rusmirović  
Dražen Goričkić  
Alen Elkazović  
Tin Kuna  
Sv. Josip Radnik (Osijek 5 - Bosutsko)
Ivan Budrovac voditelj - 091/6002470
Mihael Matuzović  
Hrvoje Kereta  
Zvonimir Anetić  
Fran Milat  
Petar Živković  
Ivan Budrovac  
Marin Gregić  
Dino Milinović  
Zvonimir Grgić  
Saša Žaki  
Kristijan Cvek  
Uzvišenje sv. Križa (Osijek 6 - Retfala)
Ivan Petković voditelj - 091/5550005
Zvonimir Buljan  
Ivan Sudar  
Antonio Elter  
Luka Rastija  
Leon Imširović  
Alen Imširović  
Ivan Petković  
Robert Vidović  
Marko Drmić  
Eugen Franz  
Robert Bratić  
Ivan Abičić  
Sv. Ćiril i Metod (Osijek 9 - Divaltova)
Matej Marinović voditelj - 095/8937303
Matej Marinović  
Ivan Marinović  
Zvonimir Mađarević  
Josip Eugen Tomić  
Dino Živković  
Matej Ljubas  
Domagoj Majetić  
Petar Vranjić  
Darko Banoža  
Domagoj Vukovarac  
Ivan Begović  
Zvonimir Bošnjaković  
Tomislav Novak  
Bojan Gvozdenović  
Bojan Pušelj  
Rođenje BDM (Višnjevac)
Tomislav Kujundžija voditelj - 098/9202661
Zvonimir Skender  
Pavo Grgić  
Stipe Mihaljević  
Branko Mihaljević  
Nikola Šafar  
Dino Sambol  
Marijan Lukačić  
Marko Liović  
Borna Cebić  
Blaž Cikač  
Matej Rudnički  
Sv. Lovro đakon (Studenti)
Mario Nuić voditelj - 097/6649556
Sten Boban  
Dominik Škarica  
Luka Katić  
Patrick Nikić  
Nikola Živković  
Josip Mišković  
Domagoj Ninčević  
Filip Kasač  
Ivo Mandić  
Mario Nuić  
Sv Luka (Josipovac - Višnjevac)
Anton Iljkić voditelj - 0981641162
Filip Cvetković  
Dario Pušić  
Luka Knežević  
Tomislav Šarac  
Živko Bešlić  
Anton Iljkić  
Jakob Koški  
Ivan Mihaljević  
Fran Mihaljević  
Lovro Vranješ  
Mislav Zečić  
Dario Maganjić  
Ante Kračun  
Tin Bartolović  
Mario Pušić  
Sv. Ana (Tenja)
David Mijić voditelj - 098/1986097
David Mijić  
Zvonimir Grgić  
Matej Tomić  
Ivan Župan  
Petar Pranjić  
Ilija Pandurević  
Luka Kanski  
Dino Maleta  
Matej Anđelić  
Jurica Šimović  
Domagoj Damjanović  
Sv. Petar (Petrijevci)
Ivica Steinbruckner voditelj - 098/630141
Fran Jović  
Antun Kuštro  
David Novak  
Filip Škoro  
Marijan Rebrina  
Dominik Buzinac  
Luka Furlić  
Ante Lucić  
Lovro Lozančić  
Allan Kiš  
Matija Samardžija  
Domagoj Petrović  
Dominik Tačković  
Dominik Koški  
Mihael Doljanac  
Danijel Serdahelji  
Jurica Koški  
Fran Dombaj  
Bezgrešno Srce Marijino (Vinkovci 3)
Zoran Adam voditelj - 091/610-6735
Zoran Adam  
Josip Markanović  
Mislav Dogan  
Milan Bošnjak  
Kristijan Grgurić  
Ivan Jureta  
Dino Jerkić  
Ivan Piščak  
Marko Pastuović  
Mislav Maras  
Katolička malonogometna liga Đakovačko-osječke nadbiskupije
Adresa: Ivana Gundulića 53, 31000 Osijek
OIB: 05334739527
IBAN: HR17 2360 0001 1067 6497
E-mail: kmnl@kmnl.hr
Telefon: +385 98 833 387
Moj račun
Kontakt
O nama
Dokumenti
Naš tim


KMNL na društvenim mrežama:
Prijava
Kontakt
O nama
Dokumenti


KMNL na društvenim mrežama:


Katolicka malonogometna liga Prijava
Đakovačko-osječke nadbiskupije
Ivana Gundulića 53
31000 Osijek

OIB: 05334739527
MB: 1722247
IBAN: HR17 2360 0001 1016 7649 7
Broj: 098 833-387 (Tvrtko Galić)
KMNL 2017. Svi podaci vlasništvo su KMNL Đakovačko-osječke nadbiskupije